Исследование материала

 

 

stile italiano


Ткани

 

Компанія Kiwy закуповує і вибирає тканини та обшивку останнього покоління, ретельно оцінює їх характеристики у власній текстильній майстерні. Повністю дихаючі та гіпоалергенні, тканини вибрані Kiwy, розрізняються залежно від їх сфери застосування, що забезпечує максимальний комфорт для ваших найменших пасажирів, навіть на довгих переїздах. Асортимент продукції постійно збільшується і розширюється асортимент доступних кольорів, пропонуючи безпрецедентну елегантності та простоту обслуговування.


DELUXE КОЖАНАЯ СЕРИЯ

 

Кожаные материалы, Kiwy выбирает для обшивки серии "Deluxe" детских сидений безопасности, проверены в соответствии со строгими критериями для оценки их эстетических и хроматических качеств и тактильные характеристики, а также их работоспособность и устойчивость к износу. Результатом детское сиденье безопасности непревзойденной качеству и элегантности, которое обладает всеми характерными чертами бренда Kiwy - комфортом и безопасностью.


ПЛАСТМАССА

 

Корпус і конструкція дитячих сидінь Kiwy, а також всі інші дрібні деталі, виготовлені з використанням пластмаси топ-лінії, яка вибирається на підставі стійкості проти механічних стресів і без шкоди для вартості. Пластмасу тестували згідно суворим критеріям в наших лабораторіях, з метою забезпечення встановлених стандартів якості, які потрібні на протязі всіх виробничих циклів.